Ingiant DHS034-1-10A Klzný krúžok s plným hriadeľom pre diaľkovo ovládané vozidlá
Stručný popis:
Detaily produktu
Značky produktov
Špecifikácia
DHS034-1-10A
Hlavné parametre
Počet obvodov 1 Pracovná teplota „-40 ℃ až +65 ℃“
Menovitý prúd 10A Prevádzková vlhkosť <70%
Menovité napätie 0~240 V AC/V DC Úroveň ochrany IP51
Izolačný odpor ≥500 MΩ pri 500 V jednosmernom prúde Materiál krytu Nerezová oceľ
Izolačná pevnosť 500 V AC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Materiál elektrických kontaktov Drahý kov
Dynamická zmena odporu <10MΩ Špecifikácia oloveného vodiča 5 A na obvod s AF-0,35 mm^2, zvyšok s AF-0,15 mm^2
Rýchlosť otáčania 0~300 ot./min. Dĺžka prívodného drôtu 200 mm + 15 mm
Výkres obrysu produktu
popis produktu1
Žiadosť podaná
popis produktu2
popis produktu3
popis produktu4
Naša výhoda
Továrenská scéna
popis produktu5
popis produktu6
popis produktu7Špecifikácia
DHS034-1-10A
Hlavné parametre
Počet obvodov 1 Prevádzková teplota „-40 ℃ ~ +65 ℃“
Menovité napätie 0~240 V AC/V DC Stupeň krytia IP51
Izolačný odpor ≥500MΩ pri 500VDC Materiál krytu Nerezová oceľ
Dynamická zmena odporu <10MΩ Špecifikácia prívodného vodiča 5A na obvod s AF-0,35 mm^2, zvyšok s AF-0,15 mm^2
Rýchlosť otáčania 0~300 ot./min. Dĺžka prívodného vodiča 200 mm + 15 mm