DHK025-33 Ingiant USB 3.0 zberný krúžok s priemerom otvoru 25 mm s 2 kanálmi USB 3.0 signálu a ďalších signálov/napájania
Stručný popis:
USB zberný krúžok – séria zberných krúžkov USB 3.0
Štandardný 1-3 kanálový USB signál, maximálne 5 kanálov
Zberný krúžok DHK025-33 USB 3.0 so štandardným priemerom otvoru 25 mm, prenos 2 kanálov signálu USB 3.0 a iného signálu/napájania. Zberný krúžok USB je špeciálne navrhnutý na prenos signálu USB s charakteristikami viackanálového a stabilného prenosu signálu. Série zberných krúžkov USB 2.0 a USB 3.0 sú dve hlavné série navrhnuté na riešenie problémov s veľkou kapacitou a vysokou účinnosťou medzi rotujúcimi komponentmi systému. Rýchlosť prenosu dát poskytuje najlepšie technické riešenie.
Detaily produktu
Značky produktov
DHK025-33
Hlavné parametre
Počet obvodov 33 Pracovná teplota „-40 ℃ až +65 ℃“
Menovitý prúd 2A.5A.10A.15A.20A Prevádzková vlhkosť <70%
Menovité napätie 0~240 V AC/V DC Úroveň ochrany IP54
Izolačný odpor ≥1000 MΩ pri 500 VDC Materiál krytu Hliníková zliatina
Izolačná pevnosť 1500 V AC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Materiál elektrických kontaktov Drahý kov
Dynamická zmena odporu <10MΩ Špecifikácia oloveného vodiča Farebný teflónom izolovaný a pocínovaný ohybný lankový drôt
Rýchlosť otáčania 0~600 ot./min. Dĺžka prívodného drôtu 500 mm + 20 mm
Štandardný výkres obrysu produktu:
DHK025