DHS060-21-1S Hybridný zberný krúžok Ingiant RF, 1 kanálový RF + 21 kanálový výkonový signál s priemerom 60 mm
Stručný popis:
Vlastnosti produktu RF hybridný zberný krúžok:
Teplotný rozsah -40 ℃ až +85 ℃;
Automatizovaná výroba kľúčových uzlov s extrémne vysokou spoľahlivosťou a konzistentnosťou;
Kompaktná konštrukcia, plynulý chod a nízky krútiaci moment;
Detaily produktu
Značky produktov
DHS060-21-1S
Hlavné parametre
Počet obvodov
21
Pracovná teplota
„-40 ℃ až +65 ℃“
Menovitý prúd
je možné prispôsobiť
Prevádzková vlhkosť
<70%
Menovité napätie
0~240 V AC/V DC
Úroveň ochrany
IP54
Izolačný odpor
≥1000 MΩ pri 500 VDC
Materiál krytu
Hliníková zliatina
Izolačná pevnosť
1500 V AC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA
Materiál elektrických kontaktov
Drahý kov
Dynamická zmena odporu
<10MΩ
Špecifikácia oloveného vodiča
Farebný teflónom izolovaný a pocínovaný ohybný lankový drôt
Rýchlosť otáčania
0~600 ot./min.
Dĺžka prívodného drôtu
500 mm + 20 mm
Výkres produktu:
DHS075-35